StreetSpot vol.2


StreetSpot vol.2 to 1000 uczestników, ponad 40 wystawców, a co najważniejsze – atmosfera zapamiętana na długo, a to wszystko w Domu Towarowym Bracia Jabłowscy 25 Maja 2019r.

Bez wątpienia, StreetSpot vol.2 przerósł nasze oczekiwania – frekwencja, która była na wydarzeniu była jedną z największych w Polsce.

Taka frekwencja jest efektem zainteresowania zarówno ofertą największych wystawców, ale także chęci zbicia piątki z najbardziej znanymi osobistościami ze środowiska streetwear! Do dyspozycji mieliście dwa piętra, zapełnione stanowiska, oraz strefę chillout – obsługiwaną przez Coco Events.

African Kitchen pokazało wam dzikie smaki z zachodniej części Afryki w typowo miejskiej formie.

O podłoże muzyczne zadbał The Blu Mantic, z którym świetnie się bawiliście na scenie.

Podczas eventu organizowane były liczne przedsięwzięcia, również o podłożu charytatywnym – między innymi aukcja charytatywna limitowanej, ręcznie wykonanej do tylko jednej sztuki koszulki przygotowanej przez Caviar Garments.

Do gustu przypadła wam forma Fit Battle wokoło której zebraliście się na prawdę licznym gronem, oczywiście gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału przy kolejnych edycjach!

Przy zakupie biletu VIP mieliście szansę na wzięcie udziału w losowaniu limitowanej koszulki StreetSpot x The100 – która jest wynikiem współpracy z The100, oraz miała swoją premierę właśnie na wydarzeniu. Nie kupiłeś jej w dniu premiery, a przypadła Ci do gustu? Nic nie szkodzi! Jest dostępna w naszym sklepie.

Na wydarzeniu narodziła się inicjatywa o założeniu grupy StreetSpot Community, zrzeszającej społeczność StreetSpot, ułatwiająca kontakty między uczestnikami – jak i wystawcami podczas eventu i poza nim. Zapraszamy wszystkich do dołączenia, oraz podzielenia się spostrzeżeniami dotyczącymi eventu.

Była to druga edycja, z czego nabieramy ciągle nowego doświadczenia w organizacji eventu StreetSpot – słyszeliśmy od was że było lepiej niż na poprzedniej edycji, a to bardzo motywuje do kolejnego działania by niwelować niedociągnięcia, które bierzemy pod uwagę, oraz co najważniejsze by zapewnić wam jak najlepszą formę spędzenia czasu.

Z tego miejsca chcielibyśmy jeszcze raz wszystkim podziękować za tak liczne przybycie i do zobaczenia na kolejnych edycjach!

W serwisie Youtube, mogliście już widzieć kilka relacji video z wydarzenia (dzięki!), które przygotowali:

Bagi


Maciek i Ubrania


HypeStore_for_all


Oli


Domajnik_